O firmie

Firma Dobre Kadry. Centrum badawczo-szkoleniowe Sp. z o.o. powstała w 2006 roku, od tego czasu rozwija się dynamicznie. Prowadzimy trzy rodzaje działalności: szkolenia, doradztwo oraz usługi badawcze.

Głównym celem naszej firmy jest świadczenie profesjonalnych usług szkoleniowych dla osób dorosłych, przede wszystkim w zakresie podnoszenia poziomu kompetencji kluczowych. Specjalizujemy się w szkoleniach informatycznych i językowych dedykowanych osobom z dużym doświadczeniem zawodowym. Oferujemy również szkolenia z zakresu marketingu, finansów i analizy danych. Od początku działalności przeszkoliliśmy ponad 2500 osób. Cieszy nas to, że wiele osób uczestniczyło w naszych szkoleniach kilkakrotnie. Od lat współpracujemy z firmami z branży gastronomiczno – hotelarskiej, dla których zorganizowaliśmy liczne szkolenia zarówno podnoszące kompetencje kluczowe, jak i zawodowe. W swojej ofercie mamy szkolenia komercyjne oraz szkolenia dotowane ze środków funduszy europejskich.

Zajmujemy się również doradztwem w zakresie pozyskiwania środków i zarządzania projektami finansowanymi z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Prowadzimy działania związane z przygotowywaniem i realizacją projektów finansowanych ze środków programu edukacyjnego Erasmus+. W obszarze pozyskiwanych przez nas projektów bardzo ważne miejsce zajmują inicjatywy ukierunkowane na wspieranie osób mających problemy na rynku pracy, w tym w szczególności osób z niepełnosprawnościami. Cenimy sobie również współpracę ze szkołami, dla których zrealizowaliśmy dwa projekty, które miały na celu wypracowanie innowacji pedagogicznych w zakresie nauczania przedmiotów ścisłych. Dotychczas współpracowaliśmy z ponad 60 szkołami z terenu całej Polski.

Oferujemy usługi ewaluacyjne i badawcze w zakresie analizy rynku pracy, analizy danych i prognozowania gospodarczego oraz diagnozy potrzeb szkoleniowych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, a także skorzystania z naszej oferty prosimy o kontakt z naszym biurem.