Szanowni Państwo,

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia przybliżające różne rodzaje niepełnosprawności i przygotowujące do współpracy z osobami z niepełnosprawnością w miejscu pracy. Szkolenia mają charakter jednodniowych praktycznych warsztatów, w trakcie których będą Państwo mieli między innymi okazję wcielenia się w rolę osoby z niepełnosprawnością.

Przygotowaliśmy dwa typy warsztatów, jedne przybliżające konkretne rodzaje niepełnosprawności (ruchowa, sensoryczna – słuchu i wzroku, intelektualna, choroby rzadkie), drugie prezentujące w syntetyczny sposób wszystkie główne niepełnosprawności. Czas trwania każdego z warsztatów to 6 godzin lekcyjnych. Grupą docelową szkoleń są pracodawcy lub pracownicy firm i instytucji, które zatrudniają lub chciałyby w przyszłości zatrudniać osoby z niepełnosprawnością.

Szkolenia mogą odbywać się w naszej siedzibie (Wrocław, ul. Jęczmienna 10/2) lub w siedzibie Państwa organizacji. Oferujemy warsztaty dedykowane tylko pracownikom jednej firmy/ instytucji lub realizowane w grupach łączonych, składających się z przedstawicieli kilku podmiotów. W trakcie szkoleń zapewniamy drobny catering.

Termin realizacji warsztatów dedykowanych pracownikom jednej organizacji ustalamy indywidualnie biorąc pod uwagę Państwa preferencje. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Szkolenia prowadzone w grupach łączonych odbywają się w soboty w godzinach 9.00 – 13.30 w naszej siedzibie we Wrocławiu przy ulicy Jęczmiennej 10/2. Najbliższe warsztaty zaplanowaliśmy na 8 lutego 2020 r. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Gwarantujemy dużo specjalistycznej wiedzy i praktycznych umiejętności.

Kontakt: tel. 71 343 77 73, kom. 728 324 943, mail: info@dobrekadry.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z ulotką.

Pobierz ulotkę w formacie PDF

Zapraszamy do kontaktu

napisz do nas zadzwoń przyjedź
dobrekadry © 2019